BYRÅ, 3-lådig, mahogny med glasskiva, gustaviansk stil.

1701099. BYRÅ, 3-lådig, mahogny med glasskiva, gustaviansk stil.

Längd 82, bredd 42, höjd 71 cm.

Ett handtag saknas, en mässingsklack saknas, smärre fanerskador samt slitage på benen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 493