ELGITARR, Ibanez SG, Japan.

ELGITARR, Ibanez SG, Japan.
1699946. ELGITARR, Ibanez SG, Japan.

Med hardcase. Längd ca. 96 cm.

Slitage. Skador (dings). Ytrost. Elektronik ej genomgången. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 365