Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
ALMANACKA, marmor och metall, 1900-talets första hälft.
1699742. ALMANACKA, marmor och metall, 1900-talets första hälft.
Mått 6x9,5 cm, höjd 6 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 6x9,5 cm, höjd 6 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
197