VERA NILSSON. Relief, bemålad betong.

1699302. VERA NILSSON. Relief, bemålad betong.

Komposition med blomma, signerad VN, 50x65 cm.
Troligen förlaga till offentlig utsmyckning.

Slitage, mindre avslag samt färgbortfall förekommer.

Vera Nilsson (1888–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vera Nilsson (1888–1979)

Antal besök: 644