BORDSUR, förgylld brons med porslinsmålning, 1800-talets slut.

1698305. BORDSUR, förgylld brons med porslinsmålning, 1800-talets slut.

Höjd 11,5 cm.

Slitage, porslinsskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 cm.

Slitage, porslinsskador.

Antal besök: 316