CYKELKÄRRA, 1900-tal.

CYKELKÄRRA, 1900-tal.
1698297. CYKELKÄRRA, 1900-tal.

Stomme av metall. Flak av trä.
Längd 195 cm.

Slitage, punktering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm.

Slitage, punktering.

Antal besök: 2 424