KARL MOMEN. "Den strukturella förändringen", färglitografi, signerad, numrerad HC 9/30 och daterad -76.

169749. KARL MOMEN. "Den strukturella förändringen", färglitografi, signerad, numrerad HC 9/30 och daterad -76.

Mått 67 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 67 x 47 cm.

Antal besök: 920