SKÅL, glas, signerad, Sofie Åberg. 2000-tal.

1697274. SKÅL, glas, signerad, Sofie Åberg. 2000-tal.

28,5 x 28,5 cm.

Bruksslitage,.

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5 x 28,5 cm.

Bruksslitage,.

Antal besök: 258