TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, furu och metall, 1960-tal.

1695937. TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, furu och metall, 1960-tal.

Bredd 59 cm, höjd 83 cm
Hopfällbara.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 59 cm, höjd 83 cm
Hopfällbara.

Slitage.

Antal besök: 580