VISITKORTSFAT, A.Ekman & Co, Danmark. 1900-talets första hälft.

169504. VISITKORTSFAT, A.Ekman & Co, Danmark. 1900-talets första hälft.

Fat i veckat opalingla, fot i metall. Diameter 32, höjd 34 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 2 199