2 blåa tefat. Diameter 17,5 cm.
1 blått fat. Längd 18 cm.
3 blåa sockerskålar.
1 vitt kakfat. Diameter 33, 5 cm.
5 vita assietter. Diameter 19 cm.
1 vit taöörik. Diameter 26 cm.
2 vita tallrikar. Diameter 23 cm.
Bruksslitage, krackelyr. 1 assiett med fläckar samt nagg.
1 blått fat. Längd 18 cm.
3 blåa sockerskålar.