LOTTE FORSFÄLT. Färglitografi.

1694740. LOTTE FORSFÄLT. Färglitografi.

Västra stranden. Halmstad. Signerad samt numrerad 5/20 ex
Daterad -91. 21x44 cm.

Mindrfe ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -91. 21x44 cm.

Mindrfe ytslitage.

Antal besök: 88