LARS NORRMAN. Dansös. Färglitografi, signerad och numrerad.

1693630. LARS NORRMAN. Dansös. Färglitografi, signerad och numrerad.

50 x 28 cm. Numrerad: 66/360.Signerad lars norrman.

Gulnad.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 363