EDVIN OLLERS. Sydländsk by, olja på duk, signerad samt daterad 1947.

16927. EDVIN OLLERS. Sydländsk by, olja på duk, signerad samt daterad 1947.

35 x 44 cm.

Enstaka krackelyrer.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 44 cm.

Enstaka krackelyrer.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 2 308