TAKLAMPA, 1960-tal.

169268. TAKLAMPA, 1960-tal.

Inköpt på Axel Karlsson Malmö, 1960-tal
Teak, koppar, glas
Bredd 65 cm
Höjd tot 135 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
169268. TAKLAMPA, 1960-tal.

Teak, koppar, glas
Bredd 65 cm
Höjd tot 135 cm.

Lagning.

Antal besök: 761