Inköpt på Axel Karlsson Malmö, 1960-tal
Teak, koppar, glas
Bredd 65 cm
Höjd tot 135 cm.
Lagning.
Teak, koppar, glas
Bredd 65 cm
Höjd tot 135 cm.
Lagning.