Stadsauktion Sundsvall
Konst
Övrigt
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, "Picasso - Els Llibres Il. Lustrats", signerad och numrerad 128/200 i trycket.
169225. UTSTÄLLNINGSAFFISCH, "Picasso - Els Llibres Il. Lustrats", signerad och numrerad 128/200 i trycket.
Mått 68 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 68 x 41 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 252