OKÄND KONSTNÄR. Handkolorerad färglitografi.

1692251. OKÄND KONSTNÄR. Handkolorerad färglitografi.

Mått 18x14 cm.

Reva och kantslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 18x14 cm.

Reva och kantslitage.

Antal besök: 134