Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Silver
SUPKALK, silver, invändigt förgylld, 1700-tal.
1691513. SUPKALK, silver, invändigt förgylld, 1700-tal.
Höjd 12 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
262