LARS NORRMAN. Färglitografi.

1691383. LARS NORRMAN. Färglitografi.

Mexikanskt landskap med personer. Signerad samt numrerad 296/360 ex. 38x65 cm.

Övre gröna parti med rispa. Glas saknas. Marginaler med fläckar och mindre rispor.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 201