BORDSLAMPA, mässing och trä, Hans Bergström, Asea Belysning, 1940-tal.

1691188. BORDSLAMPA, mässing och trä, Hans Bergström, Asea Belysning, 1940-tal.

Modell E1240, höjd 53 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell E1240, höjd 53 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 646