MONICA BRATT. Kannor, 3 st,grönt glas, Reijmyre Glasbruk, 1900-talets mitt.

1690997. MONICA BRATT. Kannor, 3 st,grönt glas, Reijmyre Glasbruk, 1900-talets mitt.

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 276