SUPKOPPAR, 5 st, silver. GAB. 1975. Vikt 152 gram.

169094. SUPKOPPAR, 5 st, silver. GAB. 1975. Vikt 152 gram.

Diameter 6, 5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 6, 5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 494