GOLVURNOR, 1 par, satsuma, Japan. 1900-talets början.

169087. GOLVURNOR, 1 par, satsuma, Japan. 1900-talets början.

Överdekor med inslag i relief. Höjd 49 cm.

Slitage, lagningar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar, nagg.

Antal besök: 885