Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
TESAMOVAR SAMT OLJELAMPA, nysilver, 1900-tal.
1690600. TESAMOVAR SAMT OLJELAMPA, nysilver, 1900-tal.
Höjd 23-36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23-36 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
260