SOFFA, kolonialstil, 1900-talets andra hälft.

1688635. SOFFA, kolonialstil, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat trä och rotting. Lösa plymåer i rygg och sits. Längd ca 125 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 954