PETER FRIE. Färglitografi.

1686602. PETER FRIE. Färglitografi.

Stilleben med kaffekopp. Signerad. 54/150 ex. 50x45 cm.

Mindre ytslitage.

Peter Frie (Född 1947)

Mindre ytslitage.

Peter Frie (Född 1947)

Antal besök: 298