HERMAN ROSELL. Skulpturer, 2 st, 1956.

Snidade träskulpturer i form av troll. En av dem signerad och daterad 1956.
Höjd ca 13-16 cm.

Smärre nagg.

Höjd ca 13-16 cm.

Smärre nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Föremålsnr
1685578
Antal besök: 84