SVEN LINGARTZ. Färglitografi.

1685314. SVEN LINGARTZ. Färglitografi.

Gökägg. Signerad samt numrerad 44/250 ex. Daterad 1992.
40x56 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x56 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 283