SVEN LINGARTZ. Färglitografi.

1685312. SVEN LINGARTZ. Färglitografi.

Körsbärsfärgare. Signerad samt numrerad 67/160 ex. Daterad 1990.58x43,5 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 393