JARDINJÄR, nysilver, tidigt 1900-talet.

168332. JARDINJÄR, nysilver, tidigt 1900-talet.

Stämplad N.S. Glasinsats. Längd 41 cm.

Bruksslitage. Svartnat nysilver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 712