ARMBANDSUR, Sector, 540, stål, automatisk, 1990-tal.

Herrur 41 mm
Boett nr. 2653920035,
Serie nr. 06236
Kronograf
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.

Märken och bruksslitage. Urverk ej genomgånget. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herrur 41 mm
Boett nr. 2653920035,
Serie nr. 06236
Kronograf
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Föremålsnr
1682583
Antal besök: 40

Andra intressanta föremål