1682561. OMEGA, Seamaster, stål, automatisk 1950-tal.
Herrur 33,5 mm
Cal 552
Boett nr. 14700 1 SC
Serie nr. 18261873
Svart läderband, ej original.
Märken och bruksslitage. Urverk ej genomgånget. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.