OMEGA, Seamaster, stål, automatisk 1950-tal.

Herrur 33,5 mm
Cal 552
Boett nr. 14700 1 SC
Serie nr. 18261873
Svart läderband, ej original.

Märken och bruksslitage. Urverk ej genomgånget. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herrur 33,5 mm
Cal 552
Boett nr. 14700 1 SC
Serie nr. 18261873
Svart läderband, ej original.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1682561
Antal besök: 450