SKULPTUR, bemålat metall, 1900-talets första hälft.

1681419. SKULPTUR, bemålat metall, 1900-talets första hälft.

Man med lije, höjd 21 cm.

Slitage samt sockel med orangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Man med lije, höjd 21 cm.

Antal besök: 115