Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JAMES CHARLES. Flodlandskap med musselplockare, olja på duk, signerad och daterad 1889.
1680466. JAMES CHARLES. Flodlandskap med musselplockare, olja på duk, signerad och daterad 1889.
30 x 74 cm.
restaurerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 74 cm.
restaurerad.
Göteborgs Auktionsverk
332