SPARUR, ek, 1900-talets första hälft, märkt Import.

Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H11 - Hylla 11
Föremålsnr
1680242
Antal besök: 34

Andra intressanta föremål