RÖKBORD, Art Deco, 1930-tal.

RÖKBORD, Art Deco, 1930-tal.

Höjd ca 56 cm
Diameter 55 cm.

Bruksslitage. Repor, märken, ställvis kantstött.

RÖKBORD, Art Deco, 1930-tal.

Höjd ca 56 cm
Diameter 55 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Hudiksvall, Sverige
Placering
A2
Föremålsnr
1679196
Antal besök: 194

Andra intressanta föremål