LONGINES, Conquest Calendar, 18k i boett, automatisk. Ca 1958.

Herrur 35 mm
Plexiglas
Datum, skadad urtavla, gravyr,
Resårband, ej original.

Märken, repor och slitage, missfärgad urtavla. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herrur 35 mm
Plexiglas
Resårband, ej original.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Föremålsnr
1679119
Antal besök: 220