SUPSKED, horn, 1800-tal.

SUPSKED, horn, 1800-tal.
1677967. SUPSKED, horn, 1800-tal.

Längd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 cm.

Antal besök: 567