GLASSERVIS, 85 st, Lenhovda. 1900-tal.

167754. GLASSERVIS, 85 st, Lenhovda. 1900-tal.

14 vinglas
9 ölglas
12 snapsglas
11 likör
11 selterglas
16 cherryglas
12 starkvinsglas.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 vinglas
9 ölglas
12 snapsglas
11 likör
11 selterglas
16 cherryglas
12 starkvinsglas.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 538