PAPPERSHÅLLARE, gjutjärn, 1900-talets början.

167726. PAPPERSHÅLLARE, gjutjärn, 1900-talets början.

Bredd nere 63, höjd 68 cm.

Bruksslitage, rost, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd nere 63, höjd 68 cm.

Bruksslitage, rost, smuts.

Antal besök: 1 171