GÖRAN FOLCKER. Akvarell.

GÖRAN FOLCKER. Akvarell.
1675942. GÖRAN FOLCKER. Akvarell.

Motorseglare. Signerad. 24x35 cm.

Mindre ytslitage.

Göran Folcker (1920–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Göran Folcker (1920–2000)

Antal besök: 257