TAKLAMPA, Orrefors, 1930/40-talet.

Balusterformad kupa med randdekor
Totalhöjd ca 170 cm, diam kupan ca 34 cm.

Bruksslitage.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Bruksslitage.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Endast avhämtning

Vi erbjuder tyvärr inte leverans för detta föremål. Du kan hämta på plats eller själv ordna leverans. Läs mer.

Ort
Norrköping, Sverige
Placering
HA:1
Föremålsnr
1675883
Antal besök: 1 030