FOLKE GULLBY. "Självporträtt", etsning, signerad.

167560. FOLKE GULLBY. "Självporträtt", etsning, signerad.

Bildyta 14,5 x 12,5 cm.

oramad.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 14,5 x 12,5 cm.

oramad.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 330