KLÄDSKÅP, bemålat trä, 1800-tal.

1675447. KLÄDSKÅP, bemålat trä, 1800-tal.

Bredd 92 cm, djup 45 cm, höjd 195 cm.

Färgbortfall, slitage och märken
Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 588