RUT ÅKERLIND. Olja på duk.

1674783. RUT ÅKERLIND. Olja på duk.

Blomsterstilleben. Signerad 20x17 cm.

Mindre ytslitage.

Rut Åkerlind (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Rut Åkerlind (1920–2006)

Antal besök: 202