FÅTÖLJ, teak, "Senator", Ole Wanscher, France & Søn, 1960-tal.

1673784. FÅTÖLJ, teak, "Senator", Ole Wanscher, France & Søn, 1960-tal.

Bredd 68 cm, djup 75 cm, höjd 75 cm
Grön skinnklädsel.

Bruksslitage.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön skinnklädsel.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 1 270