Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
SLEV SAMT SIL, koppar och järn, 1700-tal.
1673390. SLEV SAMT SIL, koppar och järn, 1700-tal.
Längd ca 44 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 44 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
357