TARIK HARDAGA. Olja på duk.

1672309. TARIK HARDAGA. Olja på duk.

Väckarklocka. Signerad samt daterad -03. 33x40 cm.

Mindre ytslitage . Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage . Oramad.

Antal besök: 245